Overzicht wedstrijden en resultaten leden

  • Print

Onze leden zetten zich steeds enorm in en trainen om mooie resultaten neer te zetten op wedstrijden.  Hier vind je een overzicht van de wedstrijden en hun welverdiende resultaten.


5 mei 2018: Beker van Leuven (Leuven)

Bij de Miniemen Girls Group B (10 deelnemers)

  • Tatiana Van Sant --> 5 de plaats

Bij de Miniemen Girls Group A (6 deelnemers)

  • Lyana van den Bogaert --> 1ste plaats

Bij de Novice B Girls Group B (8 deelnemers)

  • Trix De Herdt --> 3de plaats
  • Jolien de Coster --> 6de plaats
  • Shaury Van den Broeck --> 7de plaats

Bij de Novice B Girls Group A (12 deelnemers)

  • Charlotte Jennes --> 1ste plaats
  • Edra Geers --> 7de plaats

Bij de Advanced Novice Girls Group B (4 deelnemers)

  • Tineke De Coster --> 1ste plaats

Bij de Junior Ladies Group A (7 deelnemers)

  • Jolien Jennes --> 2de plaats

Levelverhogingen:

  • Tineke De Coster behaalde haar level Junior

Provinciaal Kampioenschap 2017-2018

Bij de Miniemen Girls (A wedstrijden)

  • Charlotte Jennes --> 1ste plaats
  • Edra Geers --> 3de plaats
  • Lyana Van den Bogaert -- > 7de plaats

Bij de Miniemen Girls Group A (B wedstrijden)

  • Lyana Van den Bogaert --> 1ste plaats

Bij de Miniemen Girls Group B (B-wedstrijden)

  • Tatiana Van Sant --> 2de plaats

Bij de Novice A (A wedstrijden)

  • Stien De Peuter --> 4de plaats
  • Linske Michielsen --> 11de plaats

Bij de Novice A Group A (B wedstrijden)

  • Rosa-Leah Bernaerts --> 9de plaats
  • Linske Michielsen --> 10de plaats

Bij de Novice A Group B (B wedstrijden)

  • Anneleen Claessens --> 1ste plaats
  • Sofie Bovee --> 2de plaats

Bij de Novice B Group A (B wedstrijden)

  • Stien De Peuter --> 2de plaats

Bij de Novice B Group B (B wedstrijden)

  • Trix De Herdt --> 2de plaats
  • Jolien de Coster --> 3de plaats
  • Rune Wandels --> 5de plaats

Bij De Advanced Novice Girls Group B (B wedstrijden)

  • Tineke De Coster --> 2de plaats

Bij de Advanced Novice Girls (A wedstrijden)

  • Jolien Jennes --> 6de plaats

Bij de Junior Ladies Group A (A wedstrijden)

  • Marte de Vroey --> 1ste plaats

Bij de Young Adults Bronze

  • Myrna Lauwers --> 2de plaats

28-29 april 2018: Skate Challenge (Deurne)

Bij de Preminiemen Girls (13 deelnemers)

  • Siena De Roeck --> 5de plaats
  • Dakota De Roeck --> 8ste plaats
  • Sunny Jacobs --> 12de plaats

Bij de Miniemen Girls Group A1 (6 deelnemers)

  • Havana De Roeck --> 2de plaats

Bij de Miniemen Girls Group A2 (15 deelnemers)

  • Edra Geers --> 2de plaats
  • Lyana van den Bogaert --> 15de plaats

Bij de Miniemen Girls Group B (9 deelnemers)

  • Tatiana Van Sant --> 6de plaats

Bij de Novice A Girls Group A1 (10 deelnemers)

  • Linske Michielsen --> 9de plaats

Bij de Novice A Girls Group A2 (17 deelnemers)

  • Stien De Peuter --> 4de plaats
  • Rosa-Leah Bernaerts --> 14de plaats

Bij de Novice B Girls Group A (6 deelnemers)

  • Caro Verhaegen --> 6de plaats

Bij de Novice B Girls Group B (9 deelnemers)

  • Trix De Herdt --> 4de plaats
  • Jolien de Coster --> 5de plaats
  • Shaury Van den Broeck --> 8ste plaats

Bij de Advanced Novice Girls Group B (1 deelnemer)

  • Tineke De Coster --> 1ste plaats

Bij de Junior Ladies Groep A - U19 (8 deelnemers)

  • Marte de Vroey --> 5de plaats

Bij de Young Adults Bronze (4 deelnemers)

  • Myrna Lauwers --> 3de plaats

Levelverhogingen:

  • Havana De Roeck behaalde haar level Novice A

13-14 april 2018: Vlaams Kampioenschap (Wilrijk)

Bij de Miniemen Girls Group A2 (21 deelnemers)

  • Charlotte Jennes --> 1ste plaats
  • Edra Geers --> 9de plaats
  • Lyana van den Bogaert --> 18de plaats

Bij de Novice A Girls Group A1 (15 deelnemers)

  • Rosa-Leah Bernaerts --> 4de plaats
  • Linske Michielsen --> 10de plaats

Bij de Novice A Girls Group A2 (20 deelnemers)

  • Stien De Peuter --> 10de plaats

Bij de Advanced Novice Girls Group A - U13 (9 deelnemers)

  • Jolien Jennes --> 4de plaats

Bij de Junior Ladies Group A - U19 (12 deelnemers)

  • Marte de Vroey --> 6de plaats

Levelverhogingen:

  • Rosa-Leah Bernaerts behaalde haar level Novice B

8 april 2018: Spring Cup (Mechelen)

Bij de Mini's (14 deelnemers)

  • Jill De Doncker
  • Julie Van Staeyen

Bij de Miniemen A (10 deelnemers)

  • Lin Debakker
  • Anouk Roggeman

Bij de Miniemen B (9 deelnemers)

  • Magali Segers

Bij de Miniemen C (14 deelnemers)

  • Sunny Jacobs
  • Luna Lopez

7 april 2018: Hivernia Cup (Mechelen)

Bij de Miniemen Girls Group A (4 deelnemers)

  • Lyana van den Bogaert --> 2de plaats

Bij de Miniemen Girls Group B (9 deelnemers)

  • Tatiana Van Sant --> 7de plaats

Bij de Novice A Girls Group A (20 deelnemers)

  • Rosa-Leah Bernaerts --> 11de plaats
  • Linske Michielsen --> 18de plaats

Bij de Novice A Girls Group B (11 deelnemers)

  • Sofie Bovee --> 3de plaats
  • Anneleen Claessens --> 4de plaats

Bij de Novice B Girls Group A (11 deelnemers)

  • Stien De Peuter --> 5de plaats

Bij de Novice B Girls Group B (9 deelnemers)

  • Tineke De Coster --> 2de plaats
  • Jolien de Coster --> 4de plaats
  • Rune Wandels --> 8ste plaats

Bij de Yound Adult Bronze Ladies (4 deelnemers)

  • Myrna Lauwers --> 4de plaats

2 april 2018: Beker van Heist (Heist-op-den-Berg)

Bij de Miniemen Girls Group A2 (16 deelnemers)

  • Charlotte Jennes --> 2de plaats
  • Edra Geers --> 5de plaats
  • Lyana van den Bogaert --> 16de plaats

Bij de Miniemen Girls Group B (5 deelnemers)

  • Tatiana Van Sant --> 5de plaats

Bij de Novice A Girls Group A1 (7 deelnemers)

  • Linske Michielsen --> 7de plaats

Bij de Novice A Girls Group A2 (13 deelnemers)

  • Stien De Peuter --> 8ste plaats

Bij de Novice A Girls Group B (7 deelnemers)

  • Anneleen Claessens --> 1ste plaats
  • Sofie Bovee --> 4de plaats

Bij de Novice B Girls Group B (7 deelnemers)

  • Jolien de Coster --> 4de plaats
  • Rune Wandels --> 6de plaats

Bij de Advanced Novice Girls A -13 (5 deelnemers)

  • Jolien Jennes --> 4de plaats

Bij de Young Adults Bronze (3 deelnemers)

  • Myrna Lauwers --> 3de plaats

25 maart 2018: Happy Skate (Herentals)

Bij de Mini's (10 deelnemers)

  • Nora Chahed --> 10de plaats

Bij de Miniemen (19 deelnemers)

  • Luna Lopez --> 4de plaats
  • Dakota De Roeck --> 9de plaats
  • Sunny Jacobs --> 10de plaats
  • Magalie Segers --> 12de plaats
  • Lin De Bakker

Bij de Novice (8 deelnemers)

  • Akira Aerts --> 6de plaats

24 maart 2018: Antarctica Cup (Wilrijk)

Bij de Preminiemen Girls (25 deelnemers)

  • Sienna De Roeck --> 14de plaats

Bij de Miniemen Girls Group A (7 deelnemers)

  • Lyana van den Bogaert --> 3de plaats
  • Havana De Roeck --> 5de plaats

Bij de Miniemen Girls Group B (9 deelnemers)

  • Tatiana Van Sant --> 7de plaats

Bij de Novice A Girls Group A (17 deelnemers)

  • Linske Michielsen --> 15de plaats

Bij de Novice A Girls Group B (9 deelnemers)

  • Anneleen Claessens --> 1ste plaats
  • Sofie Bovee --> 3de plaats

Bij de Novice B Girls Group A (15 deelnemers)

  • Stien De Peuter --> 11de plaats

Bij de Novice B Girls Group B (7 deelnemers)

  • Tineke De Coster --> 1ste plaats
  • Trix De Herdt --> 2de plaats
  • Jolien de Coster --> 6de plaats

Levelverhogingen:

  • Sienna De Roeck behaalde haar level Miniemen
  • Lyana van den Bogaert behaalde haar level Novice A
  • Tineke De Coster behaalde haar level Advanced Novice

9-10 maart 2018: Kempen Trophy (Turnhout)

Bij de Miniemen Girls (22 deelnemers)

  • Charlotte Jennes --> 1ste plaats
  • Edra Geers --> 5de plaats
  • Lyana van den Bogaert --> 21ste plaats

Bij de Novice A Girls Group 2 (21 deelnemers)

  • Jolien Jennes --> 2de plaats

Bij de Junior Ladies (17 deelnemers)

  • Marte de Vroey --> 12de plaats

 23 februari 2018: Heiko-Fischer Pokal, Stuttgart (Duitsland)

Bij de Cubs Girls (21 deelnemers)

  • Charlotte Jennes --> 3de plaats

Bij de Basic Novice A Girls (30 deelnemers)

  • Jolien Jennes --> 2de plaats

1-3 februari 2018: Ice Talent Trophy Hasselt

Bij de Miniemen Girls (28 deelnemers)

  • Charlotte Jennes --> 2de plaats
  • Edra Geers --> 9de plaats
  • Lyana van den Bogaert --> 26ste plaats

Bij de Novice A Girls Group 1 (20 deelnemers)

  • Stien De Peuter --> 9de plaats

Bij de Novice A Girls Group 2 (21 deelnemers)

  • Jolien Jennes --> 2de plaats

Bij de Junior Ladies Group 1 (27 deelnemers)

  • Marte de Vroey --> 18de plaats

27-28 januari 2018: Stars On Ice Cup Zoetermeer

 Bij de Twinkle Stars A 4/5 years / Starters 1 (8 deelnemers)

  • Jill De Doncker --> 2de plaats

Bij de Twinkle Stars A 6 years / Starters 1 (9 deelnemers)

  • Julie van Staeyen --> 8ste plaats
  • Nora Chahed --> 9de plaats

Bij de Twinkle Stars A 8 years / Starters 1 (7 deelnemers)

  • Dakota De Roeck --> 1ste plaats
  • Lin de Bakker --> 2de plaats

Bij de Twinkle Stars B / Starters 2 (16 deelnemers)

  • Sunny Jacobs --> 1ste plaats
  • Magali Segers --> 10de plaats

Bij de Rising Stars / Pupillen (21 deelnemers)

  • Luna Lopez --> 5de plaats

Bij de Future Stars A / Mini Ladies (38 deelnemers)

  • Rosa-Leah Bernaerts --> 11de plaats
  • Havana De Roeck --> 19de plaatts
  • Lyana van den Bogaert --> 23ste plaats

Bij de Future Stars B / Midi Ladies (27 deelnemers)

  • Siena De Roeck --> 16de plaats

Bij de Pre Basic Novice A Ladies (23 deelnemers)

  • Charlotte Jennes --> 2de plaats
  • Edra Geers --> 5de plaats

Bij de Pre Basic Novice B Ladies (35 deelnemers)

  • Stien De Peuter --> 1ste plaats
  • Anneleen Claessens --> 5de plaats
  • Rune Wandels --> 8ste plaats
  • Jolien de Coster --> 11de plaats
  • Linske Michielsen --> 20ste plaats
  • Sofie Bovee --> 32ste plaats

Bij de Advanced Novice A Ladies (7 deelnemers)

  • Jolien Jennes --> 3de plaats

Bij de Advanced Novice B Ladies (9 deelnemers)

  • Tineke De Coster --> 4de plaats

20 januari 2018: Die Swaene Cup Heist op den Berg

Bij de Preminiemen Girls (9 deelnemers)

  • Lyana van den Bogaert --> 3de plaats
  • Havana De Roeck --> 5de plaats
  • Siena De Roeck --> 6de plaats

Bij de Miniemen Girls, Group B (4 deelnemers)

  • Tatiana Van Sant --> 4de plaats

Bij de Novice A Girls, Group B (4 deelnemers)

  • Anneleen Claessens --> 1ste plaats
  • Sofie Bovee --> 2de plaats

Bij de Novice A Girls, Group A (10 deelnemers)

  • Linske Michielsen --> 9de plaats
  • Rosa-Leah Bernaerts --> 10de plaats

Bij de Novice B Girls, Group B (5 deelnemers)

  • Tineke De Coster --> 1ste plaats
  • Rune Wandels --> 2de plaats
  • Trix De Herdt --> 3de plaats
  • Jolien De Coster --> 4de plaats
  • Shaury Van den Broeck --> 5de plaats

Bij de Novice B Girls, Group A (8 deelnemers)

  • Stien De Peuter --> 5de plaats

Bij de Novice B Boys, Group B (1 deelnemer)

  • Zen Boens --> 1ste plaats

Bij de Young Adults Bronze (2 deelnemers)

  • Myrna Lauwers --> 1ste plaats

Levelverhogingen:

  • Anneleen Claessens behaalde haar Novice B level

 9 december 2017: Miniemen cup Lommel

 Bij de Preminiemen Girls (9 deelnemers)

  • Lyana van den Bogaert --> 1ste plaats
  • Havana De Roeck --> 3de plaats
  • Siena De Roeck --> 4de plaats

Bij de Novice A Girls Group A (28 deelnemers)

  • Rosa-Leah Bernaerts --> 20ste plaats
  • Linske Michielsen --> 23ste plaats

Bij de Novice B Girls Group B (6 deelnemers)

  • Tineke De Coster --> 1ste plaats
  • Jolien De Coster --> 5de plaats

Bij de Novice B Girls Group A (10 deelnemers)

  • Charlotte Jennes --> 2de plaats
  • Stien De Peuter --> 4de plaats
  • Edra Geers --> 5de plaats

Bij de Junior Ladies Group A (12 deelnemers)

  • Jolien Jennes --> 1ste plaats

Levelverhogingen:

  • Havana De Roeck behaalde haar Miniemen Level
  • Lyana van den Bogaert behaalde haar Miniemen Level

1-2 december 2017: Belgisch kampioenschap

Bij de Miniemen Girls Group A2 (17 deelnemers)

  • Charlotte Jennes --> 1ste plaats
  • Edra Geers --> 6de plaats

Bij de Novice A Girls Group A1 (17 deelnemers)

  • Linske Michielsen --> 15de plaats
  • Rosa-Leah Bernaerts --> 17de plaats

Bij de Novice A Girls Group A2 (17 deelnemers)

  • Stien De Peuter --> 10de plaats

Bij de Advanced Novice Girls Group A U13 (9 deelnemers)

  • Jolien Jennes --> 4de plaats

Bij de Advanced Novice Boys Group A U15 (1 deelnemer)

  • Arne De Peuter --> 1ste plaats

Bij de Junior Ladies Group A U19 (8 deelnemers)

  • Marte de Vroey --> 5de plaats

 26 november 2017: Recreatieve wedstrijd Ruggeveld

 Bij de Miniemen (12 deelnemers)

  • Dakota De Roeck --> 3de plaats
  • Sunny Jacobs --> 4de plaats
  • Havana De Roeck --> 6de plaats
  • Luna Lopez --> 9de plaats
  • Magali Segers --> 12de plaats

Bij de Novice (10 deelnemers)

  • Cleo Gene --> 1ste plaats
  • Siena De Roeck --> 5de plaats

Bij de Young adult (1 deelnemer)

  • Myrna Lauwers --> 1ste plaats

4 november 2017: Netepark Cup

Bij de Preminiemen Girls (11 deelnemers)

  • Lyana van den Bogaert --> 9de plaats
  • Tatiana Van Sant --> 10de plaats

Bij de Miniemen Girls Group B (10 deelnemers)

  • Linske Michielsen --> 8ste plaats

Bij de Novice A Girls Group B (7 deelnemers)

  • Anneleen Claessens --> 1ste plaats
  • Sofie Bovee --> 4de plaats

Bij de Novice B Girls Group B (10 deelnemers)

  • Tineke De Coster --> 1ste plaats
  • Jolien de Coster --> 7de plaats
  • Trix De Herdt --> 8ste plaats
  • Rune Wandels --> 10de plaats

Bij de Novice B Girls Group A (6 deelnemers)

  • Stien De Peuter --> 4de plaats

28-29 oktober 2017: AKR Rivierencup

Bij de Preminiemen Girls (11 deelnemers)

  • Lyana van den Bogaert --> 7de plaats
  • Tatiana Van Sant --> 10de plaats

Bij de Miniemen Girls, Group B (12 deelnemers)

  • Linske Michielsen --> 8ste plaats

Bij de Miniemen Girls, Group A2 (11 deelnemers)

  • Charlotte Jennes --> 2de plaats
  • Edra Geers --> 3de plaats

Bij de Novice A Girls, Group B (8 deelnemers)

  • Anneleen Claessens --> 1ste plaats
  • Sofie Bovee --> 2de plaats

Bij de Novice A Girls, Group A2 (15 deelnemers)

  • Stien De Peuter --> 10de plaats

Bij de Novice B Girls, Group B (13 deelnemers)

  • Tineke De Coster --> 1ste plaats
  • Jolien de Coster --> 7de plaats
  • Shaury Van den Broeck --> 8ste plaats
  • Trix De Herdt --> 10de plaats
  • Rune Wandels --> 13de plaats

Bij de Novice B Boys, Group B (2 deelnemers)

  • Zen Boens --> 2de plaats

Bij de Advanced Novice Girls, Group A, U13 (6 deelnemers)

  • Jolien Jennes --> 4de plaats

Bij de Junior Ladies, Group A, U19 (10 deelnemers)

  • Marte de Vroey --> 5de plaats

20-21 oktober 2017: Antwerp Diamond Trophy

Bij de Miniemen Cubs Girls (19 deelnemers)

  • Charlotte Jennes --> 1ste plaats

Bij de Novice A Girls Group 1 (21 deelnemers)

  • Jolien Jennes --> 2de plaats

Bij de Advanced Novice Boys (5 deelnemers)

  • Arne De Peuter --> 5de plaats

14 oktober 2017: Pirouette skating

Bij de Preminiemen Girls (5 deelnemers)

  • Tatiana Van Sant --> 1ste plaats
  • Lyana van den Bogaert --> 4de plaats

Bij de Miniemen Girls, Group B (6 deelnemers)

  • Linske Michielsen --> 3de plaats

Bij de Novice B, Group B (9 deelnemers)

  • Tineke De Coster --> 1ste plaats
  • Jolien de Coster --> 6de plaats
  • Trix De Herdt --> 8ste plaats
  • Shaury Van den Broeck --> 9de plaats

Bij de Novice B, Group A (12 deelnemers)

  • Edra Geers --> 4de plaats
  • Charlotte Jennes --> 6de plaats
  • Stien De Peuter --> 9de plaats

Bij de Junior Ladies, Group A (20 deelnemers)

  • Marte de Vroey --> 3de plaats

Levelverhogingen:

  • Tatiana Van Sant behaalde haar Miniemen Level
  • Linske Michielsen behaalde haar Novice A Level

7 oktober 2017: Limantcup

Bij de Preminiemen Girls (4 deelnemers)

  • Lyana van den Bogaert --> 1ste plaats
  • Tatiana Van Sant --> 4de plaats

Bij de Miniemen Girls Group B (6 deelnemers)

  • Rosa-Leah Bernaerts --> 4de plaats

Bij de Novice A Group B (4 deelnemers)

  • Anneleen Claessens --> 2de plaats

Bij de Novice B Group B (4 deelnemers)

  • Tineke De Coster --> 1ste plaats
  • Jolien de Coster --> 4de plaats

Bij de Novice B Group A (9 deelnemers)

  • Charlotte Jennes --> 3de plaats
  • Edra Geers --> 8ste plaats

Bij de Junior Ladies Group A (9 deelnemers)

  • Jolien Jennes --> 7de plaats

29 - 30 oktober Rivierencup 2016 - Deurne

4de editie van de Rivierencup

  • Zat 29/10 : B-wedstrijd voor volgende reeksen : Novice A, Novice B, Advanced Novice, Junior, Senior
  • Zon 30/10: C-wedstrijd voor volgende reeksen : Mini's, Novices, Senior

Afhankelijk van aantal inschrijvingen op beide dagen : Pre-Miniemen, Miniemen, Young adults Bronze, Silver, Gold, Master


8 oktober :  Die Swaene Cup - Heist o/d Berg

De eerste wedstrijd van het seizoen, "Die Swaene Cup" is ondertussen afgelopen.
Hieronder de resultaten van de AKR meisjes

Bij de Miniemen Girls, groep B (6 deelnemers)

  • Michelle Dickers --> 6de plaats

Bij de Miniemen Girls, groep A (5 deelnemers)

  • Edra Geers --> 2de plaats

Bij de Novice A Girls, groep B (5 deelnemers)

  • Sofie Bovee --> 3de plaats
  • Rune Wandels --> 5de plaats

Bij de Novice A Girls, groep A (7 deelnemers)

  • Charlotte Jennes --> 3de plaats

Bij de Novice B Girls, groep B (2 deelnemers)

  • Jolien de Coster --> 2de plaats

Bij de Novice B Girls, groep A (5 deelnemers)

  • Jolien Jennes --> 2de plaats
  • Tineke De Coster --> 4de plaats

Proficiat allemaal, een mooie start van het seizoen !!  Foto's vind je hier 

 



Wedstrijdresultaten seizoen 2015 - 2016

7 mei :  Beker Van Leuven

Bij de Novice B Girls, groep B (9 deelnemers)

  • Jolien de Coster --> 8ste plaats
Bij de Novice B Girls, groep A (22 deelnemers)
  • Jolien Jennes --> 7de plaats
  • Tineke De Coster --> 17de plaats
  • Amaren Geers--> 20ste plaats

Bij de Pre-Miniemen Girls, groep 1 (10 deelnemers)

  • Inke Jansen --> 3de plaats...

Bij de Pre-Miniemen Girls, groep 2 (13 deelnemers)

  • Charlotte Jennes --> 1ste plaats
  • Edra Geers --> 4de plaats
  • Rosa-Leah Bernaerts --> 13de plaats

Bij de Miniemen Girls, groep B (8 deelnemers)

  • Sofie Bovee --> 2de plaats
  • Michelle Dickers --> 6de plaats

Bij de Novice A Girls, groep B (7 deelnemers)

  • Rune Wandels --> 1ste plaats

Bij de Novice A Boys (3 deelnemers)

  • Zen Boens --> 3de plaats

Proficiat !

Klik hier voor foto's en wil je de kür van één van onze leden op de "Beker van Leuven" nog eens herbekijken ? Dat kan door hier te klikken:

  • vanaf 50:20 --> Inke Jansen
  • vanaf 1:48:30 --> Edra Geers
  • vanaf 1:59:25 --> Rosa-Leah Bernaerts
  • vanaf 2:17:10 --> Charlotte Jennes
  • vanaf 3:01:15 --> Michelle Dickers

 30 april : Antartica Cup - Wilrijk

Bij de Novice B Girls, groep B (12 deelnemers)

  • Jolien de Coster --> 4de plaats

Bij de Novice B Girls, groep A (18 deelnemers)

  • Tineke De Coster --> 18de plaats

Ook hier werden nog de prijzen uitgedeeld voor het Provinciaal Kampioenschap 2015-2016 in de categorie Novice B Girls, groep A

  • Jolien Jennes --> 2de plaats
  • Tineke De Coster --> 3de plaats

Tijdens deze Antarcticacup te Wilrijk behaalden 2 van onze leden ook nog een hoger level !

  • Behaalde haar Miniemen Level --> Inke Jansen
  • Behaalde haar Novice A Level --> Charlotte Jennes 

Proficiat ! 

Klik hier voor foto's


17 april : Ruggeveld Battle - Deurne

 

Foto's vind je hier

 


16 april : AKR Skate Challenge - Deurne

Volgende AKR-leden behaalden genoeg punten afgelopen weekend tijdens de "AKR Skate Challenge" en behalen een hoger level

  • Edra Geers behaalde haar level Miniemen
  • Zen Boens behaalde zijn level Novice B

Hieronder de uitslag van onze leden die deelnamen aan onze eigen "AKR Skate Challenge" op onze thuis-ijsbaan Ruggeveld:

Bij de Pre-Miniemen Girls (14 deelnemers)

  • Edra Geers --> 2de plaats
  • Charlotte Jennes --> 5de plaats 
  • Rosa-Leah Bernaerts --> 11de plaats

Bij de Miniemen Girls, groep B (9 deelnemers)

  • Sofie Bovee --> 2de plaats
  • Michelle Dickers --> 7de plaats

Bij de Novice A Girls, groep B (7 deelnemers)

  • Rune Wandels --> 2de plaats

Bij de Novice A Boys, groep B (1 deelnemer)

  • Zen Boens --> 1ste plaats

Bij de Novice B Girls, groep B (9 deelnemers)

  • Jolien de Coster --> 9de plaats

Bij de Novice B Girls, groep A (26 deelnemers)

  • Amaren Geers --> 7de plaats
  • Jolien Jennes --> 8ste plaats
  • Shaury Van den Broeck --> 9de plaats
  • Tineke De Coster --> 13de plaats

Bij de Advanced Novice Girls, groep B (4 deelnemers)

  • Yana Hanssens --> 4de plaats

Dikke proficiat aan allemaal !!

De volledige uitslag kan je hier bekijken : http://www.kbkfwedstrijden.be/Skate%20Challe…/2016/index.htm


31 okt. :  Limant Cup - Turnhout

Bij de Preminiemen Girls (16 deelnemers)

  • Michelle Dickers --> 6de plaats
  • Charlotte Jennes --> 14de plaats

Bij de Novice A Girls, Groep B (10 deelnemers)

  • Tineke De Coster --> 1ste plaats
  • Rune Wandels --> 4de plaats
  • Emmi De Belder --> 6de plaats

Bij de Novice A Boys, Groep B (1 deelnemer)

  • Zen Boens --> 1ste plaats

Bij de Novice A Girls, Groep A (15 deelnemers)

  • Jolien Jennes --> 2de plaats

Klik hier voor foto's


Op de Rivieren Cup van behaalden maar liefst 2 van onze schaatsers een hoger level !!

Behaalde het level MINIEMEN : Michelle Dickers

Behaalde het level NOVICE B : Tineke De Coster

Dikke proficiat !!!


24 en 25 okt. :  Rivieren Cup - Deurne

Zaterdag B-wedstrijd vanaf het niveau Miniemen. Zondag B-wedstrijd voor de Pre-Miniemen en C-wedstrijd

ZATERDAG

Bij de Novice A Girls, Reeks B (8 deelnemers)

  • Tineke De Coster --> 2de plaats
  • Rune Wandels --> 5de plaats
  • Emmi De Belder --> 6de plaats

Bij de Novice A Boys, Reeks B (1 deelnemer)

  • Zen Boens --> 1ste plaats

Bij de Novice A Girls, Reeks A (9 deelnemers)

  • Jolien Jennes --> 2de plaats

Bij de Novice B Girls, Reeks A (15 deelnemers)

  • Shaury Van den Broeck --> 12de plaats
  • Amaren Geers --> 15de plaats

Bij de Advanced Novice Girls, Reeks B (8 deelnemers)

  • Yana Hanssens --> 7de plaats

Bij de Junior Ladies (10 deelnemers)

  • Kelly Beldé --> 9de plaats

ZONDAG

Bij de Preminiemen Girls (27 deelnemers)

  • Michelle Dickers --> 5de plaats
  • Inke Jansen --> 8ste plaats
  • Charlotte Jennes --> 17de plaats

Bij de C-Mini (11 deelnemers)

  • Edra Geers --> 1ste plaats
  • Kimberly Krynen --> 8ste plaats

Bij de C-Novice (9 deelnemers)

  • Merel Mostmans --> 4de plaats
  • Tatiana Van Sant --> 5de plaats

Bij de C-Senior (4 deelnemers)

  • Céline Praats --> 1ste plaats
  • Maud Hanssens --> 2de plaats

Klik hier voor de foto's


17 okt :  Pirouette Skating - Leuven

Een internationale B-competitie met deelnemers uit België, Luxemburg en Nederland:

  • Bij de Preminiemen Girls (20 deelnemers) : Inke Jansen --> 8ste plaats...
  • Bij de Novice A Girls Reeks A (21 deelnemers) : Jolien Jennes --> 10de plaats
  • Bij de Novice A Girls Reeks B (6 deelnemers) : Tineke De Coster --> 4de plaats en Emmi De Belder --> 6de plaats

Klik hier voor de foto's


Testen

TBC